Rudla Max 100 kg

Nosnosť
100 kg

Rudla je velky pomocnik pri premiestnovani tazkych veci u nas v zahrade .Odporucam ju mat kazdemu kutilovi ,vyborna vec pomocka,Kvalita tejto rudly je dobra lebo je na vyuzitie nie take caste ale vec prakticka . ma dobru cenu a tak si ju neni tazko zadovazit v domacnosti. Som spokojny a uz davno som si ju kupit na premiestnovanie . Dakujem ,ze som tu na vas narazil a kupil .som velmi spokojny

Ešte to nie je vyskúšané, ale snáď to bude ok.

• veľkosť

Nosnosť
100 kg

Max rudl manipulačný HT2006 100kgRudlík s plnými kolesami, je ideálny k bežnej manipulácii s materiálom napríklad na záhrade, ale aj všade inde, kde je potrebné premiestňovať väčšie predmety. Tento rudlík má plná kolieska vhodná pre rôzne prevádzky a terény. Vyznačuje sa vysokou kvalitou spracovania a dlhou životnosťou. parametre:

• Max. nosnosť: 100kg
  • Kolieska: plné kolesá
  • Rukoväť: protišmyková s úchytkami
  • Rozmer plošiny: Šírka 35cm dĺžka 20cm
  • výška: 120cm
  • rozteč kolies: 46cm
  • Priemer kolesa: 20cm
  • Rozteš uchytenia: 33cm
  • Konštrukčný materiál: oceľ.

Ešte to nie je vyskúšané, ale snáď to bude ok.

• veľkosť
  • , zakúpené v maxeuro.sk

• V domácnosti dobrý pomocník za prijateľnú cenu
    • Odporúčam
  • , zakúpené v maxeuro.sk

Ze sa tovar neda objednat telefonicky

• , zakúpené v maxeuro.sk

Rudla - OK. Maximálna spokojnosť.

• , zakúpené v maxeuro.sk

Splna presne to, na co je urceny. Spokojnost

• Super cena
    • Kvalita
  • , zakúpené v maxeuro.sk

produkt je velmy dobry dakujem.

Plná spokojnosť