TK 200

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v StavbaEU.sk

• Lahka

• super cena nafukovacie kolieska
    • ----

OK!!

• nosnost
    • manipulacia

vozik prisiel v rozmontovanom stave, bolo ho treba najprv poskladat, a kolieska nafukat.

tento vozik som kupovala pretoze sme sa stahovali a mali sme kopec tazkych krabic + elektrospotrebice, ktore by sme v rukach nosili este dnes (a hlavne ked 90% veci stahovalo utle ziena ako ja). kedze som nechcela do rudlika investovat nejak vela penazi, tak tento bol pre moj ucel ako stvoreny (lacny, vysoka nosnost, dobre velke kolieska aj do exterieru). takze pre mna to je super pomocnik.

jedine co mi trosku vadi, je, ze ked som si tam nalozila objemne veci, som mala problem rudlik naklonit, lebo som si nevedela oblapit tie velke veci a bala som sa tlacit cisto len na vozik (trosku sa to ohybalo a nechcela som riskovat ze sa mi nieco zlomi), takze vtedy je dobre mat nejakeho okoloiduceho co vam s tym pomoze. ked uz to bolo naklonene tak nebol problem, vsetko islo hladko ako po masle, jednoducho sa s nim manipuluje, lahko zabaca, prahy a obrubniky tiez nie su ziaden problem :)

Produkt nemá žiadne parametre.

Kvalitná rudla s oceľovou konštrukciou a nosnosťou 200 kg

• , zakúpené v StavbaEU.sk